O nas

Nasza historia

timeline-4

Pomysł

Z zamiarem otwarcia Apteki nosiliśmy się kilka lat. Szukaliśmy odpowiedniego miejsca, które byłoby na tyle rozwojowe żeby ze spokojem rozpocząć naszą misję. Przełomowym momentem była pandemia COVID, która spowodowała, że musieliśmy zawiesić swoją działalność po 7 latach pracy. 

Po roku bez pracy i utrzymywaniu wszystkiego z jednej pensji postanowiliśmy zaryzykować i stawiając wszystko na jedną kartę otworzyć Aptekę w Szamocinie.

timeline-5

Co mogliśmy zaoferować

Szamocin okazał się miejscem bardzo przyjaznym. Spotkaliśmy na swojej drodze wspaniałych ludzi. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez społeczność i naszych sąsiadów, którzy zawsze służą nam pomocą. W zamian oferujemy swoją wdzięczność i zawsze służymy pomocą. Zarówno w sprawach związanych z farmacją jak i tych przyziemnych życiowych. 

Kasia z chęcią doradza pacjentom apteki. Oferuje swoje wieloletnie doświadczenie w farmacji. Okazało się że 5 lat na stanowisku kierownika apteki było bardzo dobrze wykorzystanym czasem i dzięki temu w pełni profesjonalnie możemy prowadzić swoją aptekę. Szkoda, że tak późno się zdecydowaliśmy na ten ruch, jednak czasem trzeba stanąć pod murem żeby zacząć działać.

timeline-6

Co dalej?

Od początku kiedy pierwszy raz rozmawialiśmy o prowadzeniu apteki obiecaliśmy sobie że poprowadzimy ją w starym stylu. Starym mam na myśli czasy gdy farmaceuta był osobą, która pomaga ludziom. Nie koniecznie polecając odpowiednie leki ale czasem i słowem. Wiedzieliśmy, że nasi pracownicy będą doceniani i stworzymy im takie warunki pracy by mogli z uśmiechem wracać nie do pracy a do Apteki. Tak by mogła być ich pracą marzeń. 

Nasze założenia nie zmieniły się po dzień dzisiejszy. Dążymy do tego by je w 100% spełnić. 

Dzisiaj chcemy znaleźć kolejną Aptekę, która pozwoli nam się rozwijać. 

timeline-6

Internet

To kolejny krok w naszej karierze. Apteka internetowa ma bardzo ograniczone możliwości związane z przepisami dotyczącymi prowadzenia aptek i sprzedaży leków przez internet.

Jest to jednak branża z której wywodzi się Błażej. Marketing zawsze był dziedziną w której pracował. Teraz może co prawda w ograniczony sposób jednak rozwijać swoje umiejętności w Aptece. Stąd strona na której Państwo aktualnie jesteście. 

Mimo tego, że nie można w internecie kupować leków na receptę widzimy tutaj przyszłość Aptek. Wychodzimy tym samym do większej liczby naszych klientów. Można powiedzieć, że jesteśmy w zasięgu całej Polski.

timeline-6

Kilka słów od nas w życiu prywatnym

Mamy córeczkę o imieniu Amelia. Jest ona całym naszym życiem i właściwie wszystko co robimy, robimy dla niej. Jest wspaniała i odwdzięcza nam się każdego dnia swoją dobrocią, ciepłem i miłością. Amelka interesuje się malowaniem, lubi śpiewać, trenuje judo i akrobatykę.

Kasia to osoba o wielkim sercu i dobroci. Czasem się rozkleja ale mówi że lubi czasem popłakać, nawet bez powodu. Uwielbia kopać w ziemi i gdyby miała więcej czasu nie wychodziłaby z ogrodu. Lubi szydełkować i czytać książki. Do tego jest perfekcjonistką i nie lubi jak coś nie jest zrobione na 100% dobrze.

Błażej to facet który najbardziej w życiu ceni sobie rodzinę. Oddałby za nią życie bez wahania. Uwielbia komputery, elektronikę, interesuje się grafiką komputerową i marketingiem. Do tego jest fanem piłki nożnej ale nie tylko lubi tenis, siatkówkę w wykonaniu reprezentacji Polski. Lubi grać w snookera i poola. Uwielbia dobre kino.

To cała nasza rodzina. Kochamy zwierzęta. Mamy niesfornego ale kochanego psa Ponga, świnkę morską Śnieżynkę i akwarium pełne roślin i ryb. 

timeline-6

Kilka słów do was

Na koniec chcemy podziękować, że jesteście z nami i wspieracie naszą działalność. Jeśli możemy pomóc przyjdźcie do apteki i porozmawiajmy.

Z poważaniem

Kasia, Błażej i Amelka

Adres

Ul. Rynek 2, 64-820 Szamocin

Kontakt

67 215 34 56
info@aptekamarzen.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00 Sobota 8:30 - 14:00

Dane podmiotu prowadzącego aptekę: KBA ul.Szafirkowa 22A, 62-090 Rokietnica, NIP: 9241772855

Dane apteki: Apteka Szamocin ul.Rynek 2, 64-820 Szamocin

Dane inspektoratu: Wielkopolski Inspektowar Farmaceutyczny w Poznaniu, ul. Szwajcarska 5,61-285 Poznań, Telefon61 875 95 75

Płatności :

Copyright © 2021 KBA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

X
Add to cart